Uudised

Valgete Ööde Festival toob Viimsisse vanasse kalurikülla  hea Eesti muusika ja hea Eesti toidu

Valgete Ööde Festival toob Viimsisse vanasse kalurikülla hea Eesti muusika ja hea Eesti toidu

23.04.2015

18.-23. juunil toimuval Valgete Ööde Festival toob taas elamusi heast muusikast ja kaunist miljööst, sel aastal ka heast Eesti toidust. Viimsi vabaõhumuuseumi taluõuel toimuvatel kontserdiõhtutel astuvad üles Kristiina Ehin ja Silver Sepp, Stig ja Elina, Tõnis Mägi ja Jarek Kasar. Festival lõppeb aasta kõige valgemal ööl – jaaniööl.

Pea pidu merel!

22.04.2015

Vaba ja värske merebriis loob imelise elamuse Teile ja Teie sõpradele. See on Teie eriline pidupäev, see on teistmoodi päev.

Pea pidu merel!
Hullu Teadlase sünnipäev: "PIDU NAGU FILMIS"

Hullu Teadlase sünnipäev: "PIDU NAGU FILMIS"

20.04.2015

1. mail kell 12–15 ootab Hull Teadlane kõiki väikeseid ja suuri sõpru oma sünnipäevapeole, mis sel aastal kannab pealkirja „Pidu nagu filmis“ ning avab filmimaailma põnevaid telgitaguseid.

SUVE VALGUSE PÄEVAD

20.04.2015

22 – 24 juunil Algallika keskuses See aeg on pühendatud Suve algusele, vaimu Valgusele ja Jaanipäevale. Suve Valguse Päevad on suurepärane võimalus teha oma suve algus ja Jaanipäev eriliseks vaimseks ja loovaks kogemuseks! Päeval tegeleme enesearenguga looduskaunis kohas ja õhtul teeme sauna, vestleme, mängime ja laulame lõkke ääres ja/või kuulame kontserte

SUVE VALGUSE PÄEVAD
Tartu tähetornis uuritakse kosmilisi plahvatusi

Tartu tähetornis uuritakse kosmilisi plahvatusi

18.04.2015

21. aprillil kell 18.15 toimub Tartu tähetornis aprillikuu teine astronoomialoeng. Sel korral on külas Tartu Observatooriumi teadur Tõnis Eenmäe, kes räägib teemal „Kosmilised plahvatused“.

VAATA KÕIKI UUDISEID